Zapraszamy na niezwykle skuteczne treningi Muay Thai.
Zamiast tłoczyć się w 50 osobowych grupach możesz
trenować na wygodnych i wietrzonych salach w grupie
maksymalnie do 20 osób.
Zapisujemy na Kurs początkijący M-2 startujący 4 września.
 (Zajęcia w poniedziałki i środy na 19.30).
Drugi kurs dla początkujących M-3
startuje 3 września.
zajęcia (wto i czw na 18.00).

Karnet miesięczny to 230 zł lub 570 za 3 miesiące

Zajęcia są bezpieczne także dla kobiet.

Zadzwoń Tel  502  080  063
Warszawa Centrum Smolna 30

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tradycyjnymi sztukami walki na kurs Muay Thai w centrum Warszawy – z nami z łatwością opanujesz nie tylko podstawowe techniki, ale również osiągniesz poziom zaawansowany, poznasz założenia tego systemu walki i wyćwiczysz się w różnych ciosach oraz metodach bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem. Boks tajski to ringowy sport walki, wywodzący się z Tajlandii i zyskujący dzisiaj coraz większą popularność. To dyscyplina, która dedykowana jest nie tylko mężczyznom. Kobiety również poradzą sobie z nauką rozmaitych ciosów, które będą dla nich całkowicie bezpieczne i z pewnością dodadzą im pewności siebie, wewnętrznej siły i wiary we własne możliwości. Warto poznać założenia i metody, jakie stosuje się w tej sztuce walk, a podczas treningów osobiście przekonać się o skuteczności chwytów i technik, które zawiera w sobie ta dyscyplina.

Szkoła Muay Thai w Warszawie

Charakterystyczne dla Muay Thai są mocne i precyzyjne ciosy – ich celem jest dokładne uderzanie w przeciwnika, a mechanika musi zostać tak dopracowana, aby uzyskać maksymalną siłę. W tej dyscyplinie nie ma miejsca na widowiskowe wyskoki i spektakularne akrobacje – kluczem do sukcesu jest zadanie ciosu, który przeciwnik mocno odczuje, a drogą do tego jest wykorzystanie dostępnych technik. W naszej szkole nauczymy Cię, jak zadawać ciosy charakterystyczne dla tej sztuki walki. Z naszymi kursami zdobędziesz poziom mistrzowski!
Chcąc poznać podstawowe, a później bardziej zaawansowane techniki, skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie możliwości otwiera przed Tobą szkoła Muay Thai w centrum Warszawy. Jeśli chcesz nauczyć się praktycznej i skutecznej sztuki walki, zapraszamy do kontaktu z naszą szkołą. Z nami poznasz wszystkie dostępne techniki walki i dopracujesz je do perfekcji. Nauczymy Cię ciosów zadawanych kolanami i łokciami, a także pokażemy, jak efektywnie wyłapywać uderzenia przeciwnika czy walczyć w klinczu. Jednak, aby móc rozwijać się w tej dyscyplinie, musisz zadbać o swoją kondycję fizyczną – siła, szybkość, wytrzymałość i odporność to konieczność, jeśli chcesz trenować boks tajski.

Treningi Muay Thai Warszawa

Biorąc udział w zajęciach treningowych, poznasz kolejne techniki ataku i obrony i rozwiniesz się jako zawodnik tej sztuki walki – w naszej szkole kompleksowo przygotujemy Cię do nabywania nowych, bardziej zaawansowanych umiejętności. Podstawy Muay Thai obejmują przede wszystkim uderzenia łokciem, pięścią, kolanem i nogą, techniki obrony, kontrataków i walki w bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem. Chcąc być skutecznym zawodnikiem, musisz również posiąść umiejętność trzymania gardy i przemieszczania się, robienia uników i blokad na ruchy przeciwnika. Nasze treningi Muay Thai umożliwią Ci stopniowe opanowywanie tych umiejętności, abyś świadomie rozwijał swoją kondycję i ćwiczył umiejętności fizyczne.
Pamiętaj, że kurs Muay Thai w Warszawie nie musi być traktowany jako treningi dla zawodowców czy sportowców, którzy chcą koniecznie odnosić spektakularne sukcesy w profesjonalnych zawodach. Możesz śmiało potraktować nasze kursy jako ćwiczenia wytrzymałościowe, kondycyjne i siłowe oraz sposób na redukcję wagi. To także świetna okazja na przyswojenie technik i wyszkolenie się w metodach samoobrony. Skuteczne blokowanie i odpieranie ataków napastnika, a także zdolność zadawania celnych i precyzyjnych ciosów to kluczowe umiejętności w starciu z agresorem. Dlatego na nasze kursy zapraszamy również kobiety, którym pomożemy odkryć ich silną naturę i pokażemy, jak radzić sobie we współczesnym, pełnym agresji świecie.
Różnorodność ciosów i sposobów ich zadawania sprawia, że ta sztuka walki może wydawać się trudna do opanowania. Jak zatem zapamiętać wszystkie dostępne ruchy i techniki ataku, jak wyćwiczyć metody obrony oraz jak wytrenować swoje ciało, aby było gotowe na tak intensywną walkę? Dzięki zoptymalizowanym planom treningowym osiągniesz te cele szybciej, niż myślisz! Dostosowujemy treningi do Twoich możliwości, więc nie musisz obawiać się, że z czymś sobie nie poradzisz. Potrzebujesz więcej czasu na trening danej techniki? Bez problemu go u nas uzyskasz! Indywidualne podejście do uczestników to nasz priorytet, podobnie jak przekazanie wartości, na których wyrosła ta sztuka walki, założeń tradycyjnych oraz tła kulturowego. Z nami poznasz Muay Thai kompleksowo. Zgłoś się na kurs w centrum Warszawy i poznaj sztukę walki dostępną dla każdego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, treningi, kompleksowe zajęcia i skuteczne ćwiczenia, a także radość z udziału w treningach. Sztuki walki to nasza pasja, chcemy Ci ją przekazać. Zapraszamy na treningi!!Grafik

Muay Thai

M-3

Muay Thai Początk. Od 3 września
Zajęcia: Wtorek Czwartek 18:00

M-2

Muay Thai Początk. Od 4 września
Zajęcia: Poniedziałek Środa 19:30

Najbliższe Kursy

Trwają zapisy na Nowe kursy dla początkujących
startujące we wrześniu i październiku 2024.

Wybierz sztukę walki i zarezerwuj miejsce 
w renomowanym
 klubie RED TIGER.

Nie musisz ćwiczyć w zatłoczonych
50 osobowych grupach. 
U nas na grupie trenuje maksymalnie 20 osób.
Zadzwoń 502 080 063 
...

Czytaj dalej
Najbliższe Kursy

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi

1. TRWAŁOŚĆ i STABILNOŚĆ

Klub działa bez przerwy od 33 lat. Osoby trenujące nie muszą obawiać się rozpadu sekcji czy grupy. Całymi latami mogą trenować i doskonalić swoje umiejętności w jednym klubie.

2. PRZEKAZ RODZINNY

Od 33 lat szkołę prowadzą i uczą kolejne pokolenia Rodzina Pałys. ...

Czytaj dalej
Dlaczego jesteśmy wyjątkowi

Karnety Promocyjne


Karnet miesięczny to 230 zł.
Można wykupić tańszy karnet 3 miesięczny (570 zł) albo
skorzystać z naszego największego Hitu Promocyjnego Karnetu Rocznego Open...
"Roczny Karnet Specjalny Open na rok na sezon 2024/25" tylko za 1500 zł..
Obejmuje cały rok treningów (10 miesięcy), daje to średnią 150 zł za ...

Czytaj dalej
Karnety Promocyjne

Kontakt

facebookyoutubee-mail

 

 

 

 

Telefon: (+48) 502 080 063 Mail: redtiger@post.pl
lub osobiście pod adresem zajęć w pn, śr i czw w godzinach 19-22.


Zajęcia odbywają się w Liceum Ogólnokształcącym nr. XVIII imienia J.Zamoyskiego.

Ulica Smolna 30, 00-375 Warszawa


Dane do płatności:
Polskie centrum sztuk walki RED TIGER
ul. Ogrodowa 8 m 61b 00-896 Warszawa
POLSKA
Nr konta 08 1160 2202 0000 0000 1371 4617

Pełne dane firmy:

Polskie Centrum Sztuk Walki RED TIGER
NIP: 5272043569
REGON: 010967250
Adres: ul. Ogrodowa 8 m 61b 00-896 Warszawa